29 березня у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» відбулася

114104

підсумкова науково-практична конференція в рамках ІІ туру Всеукраїнського конкурсу  студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти».

114107

У конференції в режимі on-line взяла участь Юлія Бугровська, студентка  3 курсу спеціальності «Туризм», учасниця Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, конференцій, симпозіумів, форумів, стипендіатка Доктора Грегора Лампмана, переможниця регіонального етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» у номінації «Кращий студент-науковець» у 2016 році.

Юлія захищала свою конкурсну роботу, у якій досліджувала проблеми та перспективи 114132розвитку туристичних подорожей для людей з інвалідністю. Ця тема особливо хвилююча для неї, адже вона сама мріє подорожувати, однак  проблеми, що існують у цій галузі на сучасному етапі у нашій країні, поки що перешкоджають реалізувати у повній мірі її бажання та мрії.