У понеділок, 2 жовтня, у Миколаєві пройшов тренінг-курс «Знайди себе в громадському житті». Аудиторія зацікавлених лухачів дізналася про чинники успішного публічного виступу. Студенти нашого університету спеціальності «Видавнича справа та редагування» разом із викладачем, доцентом кафедри журналістики та інформаційних технологій Валентиною Андріївною Стєкольщиковою взяли участь у курсі та спробували себе у ролі риторів. Спікером тренінг-курсу був Президент «Міжнародного Дослідницького Університету» Сергій Стужук. Завдання, що перед собою ставили організатори  заходу, допомога молоді Миколаєва самостійно та ефективно організовувати свою роботу, щоб мати змогу брати участь у громадському процесі прийняття рішень та представляти інтереси молодого покоління.

Сергій Стужук запросив присутніх на власний дводенний курс з публічних виступів. Даний курс вже пройшли: Торгова палата Миколаївської області, Управління юстиції Миколаївської області, керівники обласних відділень найбільших державних банків, кілька депутатів Миколаївської міської Ради.

Олександр Гайдар,

студент спеціальності