На запрошення СД Платформи студенти Миколаївського міжрегіонального институту розвитку людини університету «Україна» разом із доцентом кафедри журналістики та інформаційних технологій В.А. Стєкольщиковою взяли участь у цікавий зустрічі в 8KIMiEucPZgрамках Живої бібліотеки,темою якої була «Успішний бізнес і стартапи в Миколаєві».

Захід такого формату надав можливість із перших уст дізнатися як створити прибутковий бізнес. Першим серед запрошених, хто розповів про свою успішну справу, став Дмитро Талпа - засновник студії декору і флористики «Букетики» та директор рекламного агентства «Дана». Він був досить відкритим, щирим та цікавим у своєму зізнанні: «Працювати треба завжди, не дивлячись на час та ситуацію» та отримав підтримку аудиторії. Наступна історія ефективних досягнень у бізнесі від Федора Левченко, засновника «Дома рекламы «Башня». Наступним свою історію успіху розповів Олег Чередниченко – співвласник ресторану «Львівські пляцки» у Миколаєві. Родзинкою його виступу стало слайд-шоу з цікавими фотографіями - як саме  він став співвласником на сьогоднішній день такого чудового ресторану.

Під час невеличкої перерви ми мали нагоду  поспілкуватися й з іншими успішними підприємцями відомих міських брендів, завдаючи їм навіть провокаційні питання!

i6RAsbGi8UcА завершив нашу зустріч вело-стартапер  Олександр Малявський – керівник першої та єдиної вело-кур'єрської служби доставки у Миколаєві «Два колеса». Це була дуже цікава та особиста розповідь, оскільки він почав «розкручувати» свій бізнес зі «Своєї мрії, велосипеда та самого себе».

Досвід таких зустрічей важливий для студентів, оскільки після них не боїшся втілювати свої ідеї в життя.

ДарьяФаліна,

студентка спеціальності «Комерційна діяльність»