Днями у виставковій залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв відкрилася фотовиставка під назвою «Ми-неповторні!»

За ініціативи викладачів кафедри журналістики та інформаційних технологій нашого інституту студенти різних спеціальностей могли її відвідати.

Світлини, створені фотографом Наталією Пігур, були присвячені дітям з особливими потребами та їхнім родинам. Команда, яка зробила цю виставку, мала на меті показати, що діти та дорослі з особливими потребами є повноцінними членами суспільства нарівні з іншими громадянами, адже вони прекрасні, життєрадісні, щасливі та надихають інших бажанням жити; а також змінити негативні стереотипи про людей з особливими потребами на позитивне та добре ставлення.

Також, під час відкриття фотовиставки гостям запропонували покуштувати смачні напої, різні смаколики. Відвідувачі мали змогу поспостерігати за льодовим шоу, танцями та цікавими майстер-класами.

Анна Горбачова,
студентка спеціальності «Спеціальна освіта»

afisha