Минулого тижня в рамках вивчення дисципліни «Іміджелогія» кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики та інформаційних технологій В.А. Стєкольщикова запропонувала студентам семінар-практикум «Електронні інструменти взаємодії з владою».

Онлайн презентацію щодо роботи з Е-інструментами на урядових сайтах представила друг нашого університету Тетяна Скуратова,20171006 101359 завідувач бібліотеки-філіалу №16 міста Миколаєва та координатор з надання електнонних послуг.

Заняття проходило як у теоретичному, так і практичному аспектах. Студенти за допомогою своїх гаджетів одразу ж могли підтримати петиції на сайті Президента України, відправити запит на отримання інформації на урядовому порталі. Крім того, скориставшись електронним підписом поставили низку запитань різним представникам влади.
А наостанок прокоментували усі іміджеві інструменти та особливості сайтів різних ОДА, що додають рейтингу головами адміністрацій.

Тетяна Литвинюк

20171006 103337  20171006 104302