24 жовтня у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» відбулося чергове засідання Партнер-клубу на тему «Інклюзивна освіта: люди, ресурси, технології».

Учасниками засідання були керівники органів місцевого самоврядування, відділів (управлінь) освіти, директори загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів, ліцеїв, коледжів, вищих училищ, представники центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів, служб соціального захисту, громадських організацій, засобів масової інформації, викладачі та студенти інституту.

На обговорення партнер-клубу винесені важливі питання інклюзивної  освіти, що потребують об’єднання  усіх можливих ресурсів задля вирішення існуючих проблем інклюзії у контексті нового Закону України «Про освіту».

Із вітальними словами та актуалізацією визначених проблем теми  виступили  т.в.о. директора департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Удовиченко Олена Олександрівна та в.о. директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації  Бєлкіна Любов Петрівна.

Заступник директора з наукової роботи та міжнародної діяльності Мельніченко Валерій Володимирович представив аудиторії партнерів і гостей заходу.

Директор інституту Старєва Анна Михайлівна презентувала науково-педагогічний проект «Нова українська школа: ТАК інклюзивній освіті!», який спрямований на підготовку та підвищення кваліфікації фахівців для роботи в інклюзивному освітньому середовищі. У жовтні цього року проект уже було представлено освітянам та працівникам соціального захисту Миколаївського, Очаківського, Снігурівського  та Баштанського  районів.

Під час візій та дискусій учасники заходу мали можливість встановити партнерські зв’язки для обміну досвідом, пошуку ресурсів, нових спільних  зон розвитку.

DSCN1660DSCN1687DSCN1651  DSCN1656  DSCN1663  DSCN1696  DSCN1702  DSCN1724 DSCN1728  DSCN1730