Стипендії Президента України видатним спортсменам

та їх тренерам параолімпійських та дефлімпійських видів спорту.

Президент України Петро Порошенко призначив стипендії видатним спортсменам параолімпійських та дефлімпійських видів спорту та їх тренерам. Серед них чотири миколаївських спортсмена і один тренер: срібний призер ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року з вільної боротьби  Віктор Антипенко, срібний призер  ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року з плавання Віктор Конкін, срібний призер чемпіонату світу 2017 року з біатлону Тарас Радь, чемпіон світу 2017 року з біатлону Максим Яровий, тренер чемпіона ХV літніх Паралімпійських ігор 2016 року Ігоря Цвєтова Віктор Деркач.

Вітаємо випускника Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» Максима Ярового з визнанням та державною нагородою. Максим є прикладом наполегливості, мужності, цілеспрямованості,  відкритості, доброти та людяності. Щиро бажаємо йому здійснення мрій, нових великих перемог та особистого щастя!

DSC 4447SAM 1389