01  5 грудня з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю та Міжнародного дня волонтера у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ закладу відбувся тематичний захід – «Творча зустріч у колі друзів», учасниками якого стали викладачі, студенти, випускники та гості.

Позитивна, дружня атмосфера заходу, яку створювали його учасники, сприяла невимушеному спілкуванню, обміну творчими ідеями та гарним настроєм. Директор інституту Анна Михайлівна Старєва привітала і вручила дипломи студентам-волонтерам та переможцям фестивалю «Сяйво надій». Поділилися із присутніми своїми творчими роботами Звірський Олександр, Бугровська Юлія, Гайдар Олександр, Нечитайло Юлія. Азам жестової мови учасників творчої зустрічі навчала сурдоперекладач нечуючих студентів інституту Миснікова Тетяна.

Творчі заходи подібного формату сприяють створенню дружнього освітнього простору для усіх учасників навчально-02виховного процесу нашого інституту, а це дає можливість розкривати творчий потенціал студентів, заохочувати їх до участі у заходах, конкурсах різного спрямування.

030405060708091011121314151617181920212223