«Святий вечір. Щедрий вечір»

22 грудня у Миколаївському інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» запанувала 1атмосфера Різдва та Нового року. Творчі студенти та викладачі підготували інсценізацію святого вечора на Різдво із вертепом, колядками, а також веселого обряду «водіння Кози та Маланки» на щедрий вечір. За традицією, яка полюбилися і продовжується у нашому закладі, гостей частували варениками, млинцями та узваром.

Дух Різдва торкнувся серця кожного, хто був присутнім на заході, адже це свято щоразу нам нагадує про торжество добра, милосердя, любові та надії.

Вітаємо всіх із наступаючими святами! Затишку та благополуччя у кожну родину, добрих вістей, яскравих подій, миру нашій рідній Україні та всім людям на Землі!