Студенти та викладачі Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» взяли участь у міських заходах, присвячених Дню пам’яті  Героїв Крут та 100-річчя бою під Крутами.

Історична довідка. 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути в Чернігівській області 300 київських студентів, захищаючи підступи до Києва, вступили у бій з 6-тисячною армією більшовиків під командуванням Михайла Муравйова. Усі студенти або загинули, або були взяті в полон і жорстоко страчені. Бій під Крутами стримав наступ більшовиків на чотири дні. І ці дні стали вирішальними для української дипломатії, щоб домогтися від міжнародного співтовариства визнання незалежної України.

Вічна пам'ять героям!!