У контексті нового закону України «Про освіту» (ст.3, 19, 20) з метою створення дружнього освітнього молодіжного середовища студенти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» ініціювали проведення уроків толерантності «Нова українська школа: Так інклюзивній освіті» для учнів 9-11 класів на базі закладів загальної середньої освіти м. Миколаєва. Поштовхом для реалізації ідеї  стало бажання заохочувати молодь міста до участі у розбудові інклюзивного простору в Україні, спонукати до вияву толерантності в процесі  життєдіяльності, до розуміння потреб та прав у здобутті якісної освіти всіх людей незалежно від  соціального статусу, національності, індивідуальних особливостей та стану здоров’я.

Творчий освітній проект розпочався 1 лютого для учнів школи №36 м.Миколаєва і буде тривати протягом місяця.