Свято Покрови сягає в багатолітню давнину й упродовж століть в Україні воно набуло козацького змісту і отримало другу назву – Козацька Покрова.

Традиційно напередодні цього великого свята в нашому навчальному закладі пройшли козацькі розваги, де дві команди – студентів та викладачів – відстоювали звання справжніх козаків.

DSCF5317

DSCF5318

Програма змагань передбачала силові, інтелектуальні, творчі й розважальні конкурси. Функції неупередженого та справедливого судді виконували декан факультету Крамаренко І.С., викладачі Ляшенко В.В., Мирян А.М. та представник від студентства Дорошенко Владислав.

DSCF5322

З перших хвилин змагань стало зрозуміло – піддаватися ніхто не збирається й шлях до перемоги буде напруженим. Уболівальники активно підтримували усіх учасників, особливо під час проведення естафет «Як козаки через річку переправлялися», «Швидкі вершники», конкурсів «Як козаки вареники ліпили», «Як козаки залицялися». Надзвичайно емоційно наші учасники виконували завдання «намалюй коня» у конкурсі «Козацький живопис». Попри усі складнощі й курйозні моменти всі учасники гідно справилися із завданнями.

DSCF5333

DSCF5338

DSCF5345

DSCF5347

DSCF5367

Безымянный23

DSCF5363

У перервах між змаганнями учасників команд та всіх присутніх зі святом вітали Фаліна Дар’я з піснями «Нехай квітує Україна», «Ми українці» та Горбачова Анна з віршем «Україна».

Підсумовуючи набрані бали і враховуючи недоліки при виконанні завдань, шановне журі оголосило результат – справжня «нічия». Отож, переможцями відчували себе усі учасники.

DSCF5375

DSCF5376

Закінчилися розваги теж за традицією нашого навчального закладу – частуванням справжньої козацької страви – куліша, яку майстерно та смачно приготувала Домбровська Л.В.

DSCF5381

DSCF5382