9 листопада стартував новий соціально-освітній проект «Збережи Батьківщину: навчайсь і живи в Україні!», проведення якого ініціював колектив Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини та Миколаївського коледжу Університету «Україна».

Метою проекту є соціальна, економічна, освітня, громадська орієнтація та підтримка молоді в питанні освіти й працевлаштування в рідному місті чи селі. Він розрахований на представників влади, голів місцевого самоврядування, власників підприємств, установ, бізнесу, представників агропромислового комплексу громади, соціально активну молодь, старшокласників та їх батьків.

У межах проекту заплановано проведення фокус-груп провідних фахівців у різних сферах діяльності та партнер-клубу на тему: «Залучення молодіжного потенціалу для розвитку місцевих громад».

І перша зустріч з місцевими громадами відбулась у м. Снігурівка Миколаївської області, на якій директор інституту Старєва А.М., заступник директора з науково-педагогічної роботи Нікора А.О., директор коледжу Єрмакова І.П. запропонували адміністрації району можливі шляхи збереження молоді у снігурівській громаді.

Безымянный1

viber image4

viber image2

Плідним було спілкування модераторів із молоддю (випускниками шкіл Снігурівщини) з проблем власного розвитку у рідній місцевості.

viber image1

Не випадково початок проекту співпав з Днем української писемності та мови, адже, якщо ми збережемо наші громади – ми збережемо нашу країну і нашу мову.

viber image3

Безымянный4