Безымянный

25 січня 2019 року відповідно до наказу ММІРЛ ВНЗ «Університет «Україна»» № 01 від 10.01.2019, заявці до НМЦ ЦЗ та БЖД Миколаївської області від 10.01.2019 та керуючись «Графіком планування спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту», затвердженого наказом № 136/0/05-61/3-19 від 14.01.2019 у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університету «Україна» проведене комплексне об’єктове тренування за темою: «Дії працівників Миколаївського МІРЛ ВНЗ «Університету «Україна» в умовах виникнення надзвичайної ситуації (пожежі) за участі всього постійного складу (30 осіб).

Захід проходив за участі завідувача ЦПП обласних та м. Миколаєва курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Миколаївської області Токарєва А.В. та майстра виробничого навчання циклу практичної підготовки, працівника ЦПП обласних та м. Миколаєва курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Миколаївської області Пастуха М.Г.

Тренування дало змогу визначити рівень готовності працівників закладу щодо дій у разі загрози та виникнення надзвичайної ситуації. Результати тренування були обговорені на засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій 25.01.19 р. та закріплені відповідним протоколом.Щодо реалізації дій працівників у разі загрози та виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру Миколаївський МІРЛ ВНЗ «Університет «Україна» у цілому готовий.

.