1

Сьогодні 5 березня 2019 р. у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини почала роботу літературно-мистецька студія «Скарби України», присвячена дню народження українського письменника, художника Тараса Шевченка та Міжнародному дню рідної мови.

У роботі студії було проведено виставку робіт наших майстринь – і викладачів, і студентів, та навіть дружин наших колег – «Україно моя вишивана».

Також студенти мали змогу прочитати улюблені вірші рідною мовою та виконані найкращі пісні у рубриці «Твої таланти, Україно!». Перед аудиторією виступали Борозянк Анастасія звернулася до аудиторії словами Василя Симоненка «Ти знаєш, що ти – людина».

4

Порадувала присутніх музичним номером Фаліна Дар’я з піснею «Україно моя».

Горбачова Анна з поезією «Напишеш і зітреш…» сучасної авторки Оксани Боровець.

6

Карпенко Тетяна з віршем Володимира Сосюри «Я губ твоїх дихання п’ю»

Бєлокобила Дар’я проникливо продекламувала поезію Ліни Костенко «Нетлінна краса».

Дорошенко Владислав з поезією «Крила» Ліни Костенко