28 березня 2019 року мешканці Миколаєва відзначають велику подію в житті міста - 75-у річницю визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників.

Колектив Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини та Миколаївського коледжу Університету «Україна» теж не залишилися осторонь.

28.3 1024 768

Для наших студентів та науково-педагогічних працівник пройшов «вечір пам’яті» (ведуча Нікора Анна Олександрівна), на якому ми згадали найвизначніші події весни 1944 р.

І не тільки події. Згадувались і сімейні історії, й миколаївські меморіальні комплекси (для студентів Анна Олександрівна вигадала невеличке бліц-опитування «Що ви знаєте про увіковічення пам’яті героїв?»).
А на завершення всі присутні мали змогу переглянути два уривки з документального фільму «Визволення Миколаївщини».