11 квітня 2019 року в Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини розпочав свою роботу ІІІ Освітній форум з міжнародною участю «МОЛОДЬ ЯК РЕСУРС МОДЕРНІЗАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ ДЕРЖАВИ» за підтримки Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта.

Форум розпочався порталом інклюзивних інновацій «Від рівних прав – до рівних можливостей», учасниками якої стали представники закладів дошкільної та середньої загальної освіти, професійно-технічної та вищої освіти, інклюзивно-ресурсних центрів, керівники відділів освіти районних держадміністрацій, управлінь освіти міськрад, ОТГ, громадських організацій.

1

З вітальними словами до присутніх звернулися Антоніна Коротєєва, доктор філософії у галузі економіки, професор Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»

коротеева

Учасники порталу презентували досвід упровадження інклюзії в освітніх закладах Миколаївщини, діяльності інклюзивно-ресурсних центрів, окреслили проблеми та визначили подальші шляхи взаємодії.

ковтун                ковт2

Надія Руденко, завідувач сектору інклюзивного навчання департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.

руденко

У рамках заходу відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт серед учнів 9-11 класів «Успішна Україна», який проводив наш навчальний заклад.

дети

яров                    кра