12 квітня 2019 р. наш навчальний заклад – Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

святкував свій ювілей – 20 років від дня заснування.

З вітальними словами до нас звернулися запрошені гості

vozn

начальник головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Возняк Роман Іванович

udov

директор департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Удовиченко Олена Олександрівна.

Наші гості мали змогу вручити науково-педагогічному колективу заслужені нагороди за вагомий внесок у розвиток педагогічної освіти та плідну працю з молоддю Миколаївщини.

star erm

До їхніх привітань приєдналися також і директор інституту Старєва А.М., директор коледжу Єрмакова І.П. та випускники минулих років, що з вдячністю та щирою любов’ю згадували свої студентські роки в стінах рідної Альма-матері.

gost1

gost2

gost3

20 років – ще зовсім юний вік для університетської  родини. Але вже за цей час підготовлено понад 10 тисяч фахівців для різних галузей господарства. Це й інженери, банківські працівники, економісти, юристи, психологи, реабілітологи, журналісти, державні та громадські діячі, успішні підприємці. Ось і сьогодні дипломи про освіту отримали випускники нашого навчального закладу – молодші спеціалісти, бакалаври та магістри, що впевнено крокують у нове життя, наповнене мріями та сподіваннями про щасливе майбутнє.

nikora

vupysk

vupysk2

Усіх присутніх зі святом вітали запрошені колективи – зразковий художній колектив ансамблю танцю «Щасливе дитинство» (керівник Горшкова Світлана), народний художній колектив студії естрадного співу «Сузір’я» (керівник Доленко Людмили), зразковий художній колектив ансамблю народного танцю «Сяйво Надій» (керівники: Альона Кі́щенко та Ірина Багрянцева), вокальна група «Гранд акорд» (керівник: Шулюк Лариса).

suzir

ukr

ukr2

akkord

Наша Альма-матер – це дух, пам'ять, традиції, наступність поколінь. Життя продовжується, а ми крокуємо й далі з надією на мирне життя та сподіваннями нових зустрічей в стінах нашого навчального закладу.

Зі святом усіх нас – причетних до великої родини

Університету «Україна»!