Сьогодні, 14 травня, у ММІРЛ ВНЗ «Україна» та Миколаївському коледжі «Університету «Україна» відбувся традиційний захід, присвячений Дню примирення та згоди й Дню Перемоги.

Вдячні нащадки – викладачі та студенти – згадували своїх рідних, які були безпосередніми учасниками тих буремних подій, працювали в тилу, допомагали партизанам і робили все, щоб наблизити День Перемоги.

Присутні поділилися щирими хвилюючими сімейними історіями 1941-45 рр., у яких брали участь їхні члени родини. На заході також пролунали пісні й вірші воєнних років.

Учасники вечору пам’яті висловили спільну думку про необхідність писати історію своєї родини й зберігати світлу пам’ять про ті події. Адже без минулого в нас не буде майбутнього.