Фінал чемпіонату області з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» 2015 року

 

      На протязі декількох місяців проходив чемпіонат області з гри "Що? Де? Коли?", який проходив по інтернету за допомогою програми "Скайп". Організаторами турніру виступили клуб інтелектуальних ігор університету "Україна", Приват банк "Юніор", бібліотека - філія для юнацтва ЦВС для дорослих і департамент освіти науки та молоді облдержадміністрації. 

     Вісім команд, що показали кращий результат, були запрошені приїхати до Миколаєва для участі в передачі "Інтелллект-асорті".

     25 квiтня команди з Первомайська, Южноукраїнська, Нової Одеси, Снігурівка, Очакова, Очаківського району, Веселинове, Братського зустрілися в двох півфінальних іграх. За їх результатами визначилася фінальна четвірка, а команди які не пройшли у фінал отримали дипломи від департаменту і втішні призи від Приват - банка.

     У фінал пощастило увійти команді Первомайська. яка посіла в ньому четверте місце. Команда з Веселинове стала третьою, команда з Очакова - другий, а чемпіонський титул разом з термокружку та грошовими сертифікатами на 100 гривень для кожного гравця дістався Новій Одесі

      Усі фіналісти отримали грошові призи та пам'ятні сувеніри від "Приват - банку" та дипломи від департаменту. Гра вийшла дуже гострою і іноді драматичною. Сектор ризику погубив шанси деяких команд на участь у фіналі і допоміг пройти туди командам, у попередніх конкурсах набрали менше балів, ніж їхні суперники але такі правила гри, змушують боротися за перемогу до кінця. 

      Хочеться відзначити дебютантів фінальних ігор -Первомайськ і Очаків. Ці регіони вперше за три роки прорвалися до вісімки кращих і гідно проявили себе на передачі. Гідна похвали команда з Веселинове. Цей регіон у фіналі всі три роки існування проекту і завжди показує рівну, гідну гру. 

      Всі організатори та учасники висловлюють подяку депутату Борису Козирю, який допоміг оплатити транспортні витрати для команд.