Інтелектуальні змагання серед учнів професійно-технічних навчальних закладів міста Миколаїв завершилися перемогою учнів

Вищого професійного училища №21м. Миколаєва

10 червня 2015 року Клубом інтелектуальних ігор Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за сприяння департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації , Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області та бібліотеки-філіалу для юнацтва01 ЦБС для дорослих м. Миколаєвав рамках програми «Інтелект-асорті»проведено фінал інтелектуальних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Такі інтелектуальні змагання організовані з метою виявлення й підтримки обдарованої молоді, популяризації інтелектуальних ігор, виховання інтелектуальної еліти суспільства та підвищення іміджу професійно-технічної освіти.

Участь в інтелектуальних змаганнях взяли вісім команд професійно-технічних навчальних закладів м. Миколаїв:

-                     «Тріумф» та «Рекорд» (Миколаївський професійний машинобудівний ліцей);

-                     «Легенда» (Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг);

-                     «ХХІ століття» та «21 район» (Вище професійне училище №21               м. Миколаєва);

-                     «Інтелект» (Миколаївський професійний суднобудівний ліцей імені Героя Радянського Союзу В.О. Гречишникова);

-                     «SevenGo» (ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Миколаїв»);

-                     «FreakyPeople» (ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»).

Учні продемонстрували гострий розум, логічне мислення, кмітливість та швидкість реакції. У фінальну гру, за результатами двох ігор, увійшли команди «FreakyPeople», «ХХІ  століття», «Рекорд» та «Інтелект».

02Найкращим результатом відзначилася команда «ХХІ  століття» Вищого професійного училища №21 м. Миколаєва, другу сходинку посіла команда «Інтелект» Миколаївського професійного суднобудівного ліцею імені Героя Радянського Союзу В.О. Гречишникова, третє місце здобула команда «FreakyPeople» ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» та на четвертій сходинці опинилася команда «Рекорд» Миколаївського професійного машинобудівного ліцею.

Команди-переможці та учасники телевізійної інтелектуальної гри «Інтелект-асорті» були нагороджені грамотами департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації.