МАКСИМ ЯРОВИЙ
чемпіон світу з лижних перегонів та біатлону серед інваспортсменів (Кейбл, США)
Натальчук Володимир
переможець чемпіонату Європи, параолімпійських ігор з плавання.
Степендіат Президента України
Разживакін Сергій — (комерційна діяльність) —
- Майстер Спорту Міжнародного Класу по поуерліфтингу та жиму лежачи по WPC
- WPO - 225кг- 12серпня 2011 р.
- Абсолютний чемпіон світу,багатократний рекордсмен України в жиму лежа (18 грудня 2011р.)
- Чемпіон Світу по армспорту (WAF) у вазі -(105+)
Стрельник Віталій (П-43-09)
- переможець 31 Чемпіоната Світу по армспорту (WAF) у вазі 86кг
Афанасьєвський Сергій - (гр. ФР-51-08)
- майстер спорту
- Фрі-Файт(боротьба без правил) Чемпіон України, дивізіон «Елітах (полупрофесіонали), 4 жовтня 2011р.( до 69 кг)
- 11.03.12- Чемпіон України дивізіон «Еліта» (полупрофесіонали) м.Буковель
- 13.05.12-Віце - Чемпіон України серед аматорів м.Ірпінь (69кг)
Загородна Катерина (гр.. П43-09)
- Чемпіонка Світу з кік-боксингу в розділі фул контакт,семі контакт(3 місце), лайт контакт(2 місце)
Стулова Анна (гр. Ж31-10) 2,5кг
- кандидат в Майстри Спорту по двух федераціях
- Чемпіонка України (м.Кривий Ріг), жим лежачі.
- Рекордсменка України та Світу.
Силенко Євген
- кандидат в Майстри Спорту з веслування
- Чемпіон по Фрі-Файту(м.Дніпропетровськ)
Царенко Микита (гр. ФР 51-08)
- Майстер Спорту з плавання
- Чемпіон України 5-8 травня 2012р): 1місце-50м(в/с);1місце-50м(в/с);2місце-50м(батерфляй).
- Шишкина Вікторія Майстер Спорту з рукопашного бою
Тимофєєва Яна (міжнародна інформація) 7-ми кратна чемпіонка України зі спортивних латино-американських танців, призер чемпіонату Європи (Австрія, ІІ місце), переможець чемпіонату світу (Франція);
Хряпін Костянтин (фізична реабілітація) 5-ти кратний чемпіон Європи з греблі на байдарках і каноє;
Гармаш Ганна (банківська справа) чемпіонка України, дипломант чемпіонатів Європи та світу зі спортивних танців в стиліхіп-хоп;
Шелест Михайло (міжнародна інформація) чемпіон України, срібний призер чемпіонату Європи з боротьби «вет-водо»;
Малюта Петро, Алєксєєв Кирило, Симонов Кирило, Звєрєв Костянтин, Бас Микола - фіналісти чемпіонату Європи з греблі на байдарках і каноє;
Тонкошкур-Грачова Тетяна (журналістика) майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка України з гімнастики;
Ворона Олена (правознавство) — призер міжнародних змагань з фехтування (Москва)
Хребтова Марія (фінанси) — чемпіонка Росії з карате;
Буркєєва Діна (ООГТК) — кандидат у майстри спорту України з шахів, чемпіон Криму
Голісевич Руслан — призер чемпіонату України зі східних Єдиноборств (карате);