Особливості спеціальності Видавнича справа та редагування

Підготовка спеціалістів із видавничої справи та редагування провадиться в інтегрованих групах, де студенти з особливими потребами навчаються разом із здоровими однолітками і базується на принципах науковості, гуманізму, демократизму, національної свідомості, духовності освіти, взаємоповаги, незалежності від втручання будь-яких політичних партій, громадських і політичних організацій.

Підготовка фахівців спеціальності “Видавнича справа та редагування” є важливою складовою комплексної програми щодо надання високоякісної багаторівневої безперервної освіти працівникам засобів масової інформації та видавництв.
Викладачі кафедри відпрацьовують методики дистанційного навчання та атестації студентів із обмеженими фізичними можливостями, залучають їх до наукової праці. Такі студенти через інтернет беруть участь у різноманітних конкурсах студентських наукових робіт.
      Для забезпечення навчально-виховного процесу та самостійної роботи студентів обладнано:
спеціалізовані кабінети: соціально-гуманітарного циклу, поліграфічних матеріалів, технології друкарських процесів, які оснащені наочністю, приладами і устаткуванням;
лабораторії: обчислювальної техніки та графіки, Творча лабораторія журналіста-редактора, які оснащені приладами та потрібним для роботи редактора устаткуванням.

Студенти мають змогу проходити практику у:
телерадіокомпанії “Сатурн”,
незалежній громадсько-політичній газеті «Южная правда»,
приватному підприємстві “Видавництво Ірини Гудим”,
газеті «Вечерний Николаев»,
газеті “Рідне Прибужжя”,
ТОВ газеті “Родной Причал” тощо.