ХАРАКТЕРИСТИКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ ПРАВОЗНАВСТВО   

  Сфера діяльності фахівця з правознавства пов'язана з здійсненням юридично значущих дій, аналітичною та практичною роботою в сфері застосування національного та народного права. Для цього необхідні глибокі знання системи права, майстерне уміння користуватися новим арсеналом юридичних засобів при розборі будь-якої справи, відповідний рівень професійної культури.

     Фахівець-правознавець повинен вміти тлумачити і застосовувати закони і інші нормативні акти; правильно кваліфікувати дії, факти та обставини; приймати правові рішення і здійснювати інші юридичні дії в точній відповідальності до законів; складати та оформляти юридичні дослідження; давати кваліфіковані висновки та консультації.

       Високий рівень професійної культури дозволяє фахівцю-юристу пропагувати правові знання і здійснювати правове виховування громадян, проводити роботу з дотримання законності, зміцнення правопорядку.

      Диплом з правознавства дає можливість здійснювати адвокатську та нотаріальну діяльність, працювати в установах юстиції та суду, правоохоронних органах, органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, займати посади юрисконсульта, інспектора митної, кадрової, податкової служби, спеціаліста органів РАГСу.

Юристи потрібні завжди і всюди. Тим більше тепер, коли ми будуємо правову державу.

 

 

sample image