МАЙБУТНЯ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

 

     Диплом з правознавства дає можливість здійснювати адвокатську та нотаріальну діяльність, працювати в судових установах, правоохоронних органах, займати посади юрисконсульта, інспектора митної служби, спеціаліста органів РАЦСу та кадрової служби.
Сфера діяльності фахівця з правознавства пов`язана з здійсненням юридично значущих дій, аналітичною та практичною роботою в сфері застосування націанального та міжнародного права, майстерне уміння користуватися новим арсеналом юридичних засобів при розборі будь-якої справи, відповідний рівень професійної культури. Фахівець-юрист повинен вміти тлумачити і застосовувати закони та інші нормативно-правові акти; правильно кваліфікувати дії, факти та обставини; приймати правові рішення і здійснювати інші юридичні дії в точній відповідальності до законів; складати та оформляти юридичні дослідження, давати кваліфіковані висновки та консультації.
Високий рівень професійної культури дозволяє фахівцю-юристу пропагувати правові знання і здійснювати правове виховання громадян; проводити роботу з дотримання законності, зміцнення правопорядку.

Наші випускники мають право:
Здійснювати адвокатсьу та нотаріальну діяльність;
Працювати в судових установах, правоохороних органах;
Займати посади юристконсульта, інспектора митної служби;
Займати посади спеціаліста РАЦСу та кадрової служби.

sample image