Знижки і спеціальні ціни по категоріях абітурієнтів

Наш вищий навчальний заклад є соціально орієнтованим, відтак система ціноутворення базується на розрахунку собівартості освітніх послуг і супутніх продуктів, враховує платоспроможність населення, залежить від напряму підготовки / спеціальності та форми навчання.

Ми пропонуємо ціни нижчі за середні на ринку освітніх послуг, а також гнучку систему знижок, зокрема, для таких категорій студентів:

 1. Призери Міжнародних та Всеукраїнських олімпіад і призери районних, міських та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів – членів Малої академії наук України, які посіли 1-3 місце (на перший рік):
  1. Призери Міжнародних та Всеукраїнських олімпіад і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів – членів Малої академії наук України, нагороджені дипломом: І ступеню – 50%; ІІ ступеню – 25%; ІІІ ступеню – 15%.
  2. Переможці обласних і Миколаївського міського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів – членів Малої академії наук України, нагороджені дипломом: І ступеню – 25%; ІІ ступеню – 20%; ІІІ ступеню – 15%.
  3. Переможці районних в областях, міських і районних у містах конкурсів-захистів науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України, нагороджені дипломом: І ступеню – 20%; ІІ ступеню – 15%; ІІІ ступеню – 10%.
 2. Студенти з однієї родини (батьки батьків і онуки, батьки і діти, брати і сестри, чоловік і дружина), за умови одночасного навчання двох осіб з метою отримання вищої освіти – 10% для одного з них у кого вартість навчання вища; трьох і більше – 10% для одного з них, 20% - для другого, 30% - для третього та інших.
 3. Студенти, які навчались в одному середньому або вищому навчальному закладі та одночасно вступили до інститутув кількості не менше 5 осіб, за умови, що для навчального закладу не встановлена окрема спеціальна вартість згідно угоди про співпрацю - 10%.
 4. Студенти, які з метою підвищення якості знань та конкурентоспроможності на ринку праці отримують освіту в інституті одночасно за двома спеціальностями на різних формах навчання (до 50%) в залежності від розрахунку вартості заочної форми навчання обраної спеціальності.
 5. Студенти з обмеженими фізичними можливостями (за умови відмови Фонду соціального захисту інвалідів), сироти(10-80%).
 6. Студенти, які безпосередньо брали участь в АТО (до 20%).
 7. Обдарована молодь, за умови активної участі у науковій, громадській, виховній діяльності (5-50%).
sample image